Pakiety konferencyjne

Zimowe konferencje w pobliżu Warszawy – Poznaj ofertę centrum Falenty!

Zima to idealna pora roku na organizację konferencji oraz szkoleń. W Centrum Falenty doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy Ci atrakcyjne pakiety na zimowe konferencje. Oferty są zróżnicowane cenowo i dostosowane do oczekiwań gości. Poznaj je bliżej.

Konferencje pod Warszawą – pakiet I

To najbardziej atrakcyjna cenowo oferta, w ramach której zawiera się dostęp do sali konferencyjnej, uzupełniana przerwa kawowa oraz wyśmienity obiad dla każdego uczestnika serwowany w naszej restauracji. Jeśli planujesz zorganizować jednodniową konferencję lub szkolenie pod Warszawą, ten pakiet jest dla Ciebie.

Falenty Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne w Warszawie – Pakiet II

Tym, którzy planują zorganizować całodniową konferencję lub szkolenie, polecamy wybór pakietu II, który dodatkowo oferuje także bufetową kolację w hotelowej restauracji. Wieczorny posiłek będzie idealnym zwieńczeniem każdego biznesowego spotkania.

Hotel konferencyjny Falenty Warszawa – pakiet III

Z kolei tym, którzy chcą nieco wydłużyć spotkanie biznesowe, oferujemy pakiet III, który poza wynajmem sali konferencyjnej oraz doskonałą gastronomią, obejmuje również noclegi ze śniadaniami. Decydując się na pakiet IIII, zapewnisz uczestnikom spotkania maksymalny komfort.
W każdym pakiecie otrzymasz nieodpłatne miejsca parkingowe oraz dostęp do Internetu. Pakiety skierowane są do grup co najmniej 12 osobowych.
Zainteresowany naszą zimową ofertą? Skontaktuj się z nami teraz! Doświadczeni organizatorzy przygotują dla Ciebie i Twoich gości spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij