Szkolenie, konferencja, a może bankiet? — do realizacji tych wydarzeń wybierz Falenty!

Data publikacji: 02-10-2019

Wszystko za sprawą Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego pod Warszawą. Centrum Falenty to szeroki wachlarz wydarzeń organizowanych z pełnym profesjonalizmem. Szkolenia, warsztaty, konferencje czy pikniki firmowe to tylko niektóre z aktywności proponowanych przez ośrodek. Znakomita infrastruktura, ale także bliska odległość od Warszawy czy Lotniska Chopina sprawia, że studniówki, wesela czy wieczory panieńskie doskonale będą wpisywać się w profil tego miejsca, a miejsce będzie łatwo dostępne dla odwiedzających.

Gość w dom, Bóg w dom

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Falenty dzięki swemu bogatemu doświadczeniu oraz ciągłemu podnoszeniu standardów sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego gościa. Lata w branży oraz znajomość fachu pozwoliły na stworzenie różnorodnej oferty noclegowej. Do użytku gości oddano 100 nowocześnie zaaranżowanych pokoi. Dodatkowo po całym dniu szkoleń można skorzystać z basenu, jacuzzi, sauny fińskiej czy łaźni parowej, a to wszystko w cenie pobytu. Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Falenty to również idealny hotel na imprezy okolicznościowe pod Warszawą. Co nie zmienia faktu, że doskonale odnajdą się tu goście organizowanych warsztatów lub konferencji naukowych.

Nowy Świat w Centrum Falenty

Usytuowana w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym restauracja „Nowy Świat” zaserwuje dania pochodzące z kuchni polskiej, ale i potrawy międzynarodowe. Szef Kuchni dołożył wszelkich starań, aby smaki na talerzu tworzyły prawdziwą ucztę dla podniebienia. Bardzo ważnym aspektem kuchni proponowanej przez „Nowy Świat” są składniki pochodzące od lokalnych dostawców, co również stanowi o ich najwyższej jakości. Restauracja jest punktem obowiązkowym w przerwach pomiędzy szkoleniami czy odbywającymi się warsztatami. Następnym punktem na mapie ośrodka jest Lobby & Bar. To miejsce, do którego można się udać po dniu wypełnionym konferencjami. Idealnie nadaje się na odpoczynek, a klimatyczne kominki sprawiają, że można poczuć się jak w domu. W ofercie oprócz sałat czy kanapek znajduje się także szeroka gama alkoholi z całego świata. Do tego towarzysząca muzyka, która jest miodem dla uszu. Czego chcieć więcej?

Sala weselna pod Warszawą?


Idealnie dopasowana infrastruktura Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego pozwala na zorganizowanie wesela nawet dla 250 osób. Starannie dobrane szczegóły w weselnym pakiecie to klucz do sukcesu — zaczynając od dekoracji wnętrza, na odpowiednio skomponowanym cateringu kończąc. Dodatkowym autem ośrodka jest także możliwość zorganizowania coraz bardziej popularnego ślubu w plenerze. Natomiast od strony gastronomicznej o zadowolenie gości zadba Szef Kuchni, który dba, by potrawy były przygotowywane z najwyższą starannością. Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Falenty to ośrodek specjalizujący się w organizacji i obsłudze różnego rodzaju eventów. Wydarzenia te pozostają w pamięci uczestników na długo po ich zakończeniu. Jedną z takich uroczystości jest właśnie wesele organizowane przez Centrum Falenty. Może to odpowiednie miejsce, by powiedzieć sakramentalne „tak”?

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij