Hotel konferencyjny – poznaj zalety!

Data publikacji: 09-09-2019

Profesjonalne miejsce konferencyjne uwzględnia zarówno potrzeby organizatorów, jak i uczestników. Hotele konferencyjne znakomicie łączą w sobie oba te aspekty. Pozwalają bowiem na przygotowanie wszelkiego rodzaju spotkań, a gościom zapewniają dodatkowe usługi i atrakcje, dzięki którym uczestnictwo w wydarzeniu staje się czystą przyjemnością.

Wszystko na miejscu

Główną zaletą hotelu konferencyjnego jest jego szerokie zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Wybierając tego typu miejsce na organizację wydarzenia, możemy liczyć nie tylko na udostępnienie profesjonalnej sali konferencyjnej, ale również możliwość zakwaterowania gości w pokojach oraz przygotowania wyśmienitej oprawy kulinarnej, która obejmie zarówno przerwy kawowe, jak i  lunche oraz kolacje.
Jeśli planujemy organizację kilkudniowego spotkania, hotel konferencyjny o odpowiednim standardzie będzie strzałem w dziesiątkę. Warto wybrać miejsce oferujące wystarczające zaplecze noclegowe. Przykładowo, Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne Falenty oferuje aż 204 miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach. Ponadto do dyspozycji gości oddany jest strzeżony parking na 200 aut. To niewątpliwe udogodnienie podczas organizacji dużych konferencji pod Warszawą.

Zróżnicowane sale konferencyjne

Kolejną zaletą hotelu konferencyjnego jest szeroki wybór sal szkoleniowych o zróżnicowanej powierzchni. Tego typu miejsca często oferują kilkanaście wnętrz konferencyjnych, od naprawdę wystawnych przestrzeni na kilkaset osób, po kameralne pomieszczenia idealne na spotkania w wąskim gronie. W hotelu konferencyjnym Falenty znajdziecie aż 15 profesjonalnych sal, znakomicie wyposażonych i zaaranżowanych tak, by ich wnętrza sprzyjały atmosferze pracy i kreatywności.
Tak duża liczba zróżnicowanych wielkościowo pomieszczeń sprawia, że z powodzeniem zorganizujecie tutaj wydarzenie łączące w sobie różnorodne warsztaty, prelekcje, szkolenia czy wykłady.

Dodatkowe atrakcje

Organizując konferencję w hotelu, można liczyć również na dodatkowe atrakcje, czego ciężko szukać w innych obiektach szkoleniowych. Idealnym przykładem jest tutaj hotel na konferencję Falenty, który zapewnia nie tylko doskonale wyposażone sale szkoleniowe, wygodne pokoje, obsługę gastronomiczną oraz dostęp do strzeżonego parkingu, ale również szereg dodatkowych usług, dzięki którym goście będą mieli okazję zrelaksować się po całodziennej pracy.
Na uczestników czeka wyjątkowy kompleks basenowy, gdzie znajdą nie tylko basen, ale też saunę suchą, parową i jacuzzi. Idealne miejsce, by odprężyć się i rozładować stres.
Na teranie obiektu znajdują się również dwa klimatyczne bary, gdzie goście będą mogli wypocząć przy kolorowym drinku i podyskutować o konferencyjnych wydarzeniach. To także świetne miejsce, by w niezobowiązujący sposób nawiązać nowe kontakty biznesowe.
Uczestników zapraszamy również do przestrzeni integracyjnej przy kominkach oraz wspólnej gry w bilard. Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne Falenty specjalizuje się również w organizacji imprez integracyjnych czy firmowych bankietów, które będą idealnym zwieńczeniem każdej konferencji. Oferujemy elegancką salę bankietową nawet na 400 osób, a w letnie wieczory zapraszamy do ogrodu, gdzie z powodzeniem zorganizujemy dla Państwa wydarzenie nawet na 500 gości. Istnieje również możliwość przygotowania imprezy hawajskiej przy hotelowym basenie.
Jak widać, organizacja wydarzeń biznesowych w hotelu konferencyjnym posiada wiele zalet i pozwala na kompleksowe przygotowanie wydarzenia, zapewniając noclegi dla uczestników, oprawę gastronomiczną i rozrywkową. Takich możliwości ciężko szukać w innych obiektach szkoleniowych. Jeśli więc zależy Ci, by zorganizować kompleksowe wydarzenie, hotel konferencyjny będzie do tego idealnym miejscem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij