Centrum Konferencyjne pod Warszawą - idealne miejsce dla biznesu

Data publikacji: 03-10-2019

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Falenty to miejsce z wieloletnim doświadczeniem przygotowane do organizacji wydarzeń na najwyższym poziomie. To tutaj w sprzyjających warunkach i w bliskości z naturą można zrealizować swoje plany na udaną konferencję, szkolenia czy spotkanie biznesowe. Centrum Falenty to gwarancja jakości!

Najlepsza sala konferencyjna pod Warszawą

Poszukiwanie sali konferencyjnej dostosowanej do potrzeb uczestników, to często twardy orzech do zgryzienia. Nic nie może rozpraszać odbiorców. Najważniejsze są skupienie i koncentracja. Właśnie tak zaaranżowane pomieszczenia proponuje Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Falenty. Na uczestników szkoleń i konferencji czeka 15 profesjonalnie wyposażonych sal. Dodatkowo wysokiej klasy sprzęt multimedialny to przepis na efektywnie spędzony czas na konferencji. Niewątpliwym atutem przy takich okazjach jest bogata oferta gastronomiczna proponowana przez Centrum Falenty. Biznesowe lunche, kolacje czy rozmaite przerwy kawowe pomiędzy konferencjami przejdą do historii. Konferencja zakończona i koniec? Nic bardziej mylnego. Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Falenty ma do zaoferowania uroczysty bankiet, który będzie idealnym zwieńczeniem pobytu w ośrodku. Mniej oficjalna impreza integracyjna również będzie prawdziwą wisienką na torcie.

Noc po ciężkim dniu

Po całym dniu konferencji i szkoleń warto udać się do bogatej strefy rekreacyjnej, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Tam będzie można pozwolić sobie na wyciszenie i zapomnienie o codziennych troskach. Gwarantujemy, że po wyjściu ze strefy rekreacyjnej w ośrodku będą czuć się Państwo jak nowo narodzeni! Do użytku gości centrum szkoleniowo-konferencyjne przygotowało jacuzzi, łaźnię parową, saunę suchą i basen. Dodatkowo po całym dniu efektywnej pracy Centrum Falenty do dyspozycji gości oddaje 100 gustownych pokoi. Nasze 204 miejsca noclegowe zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe łazienki. Na miejscu znajduje się również telewizor, telefon oraz bezprzewodowy internet.

Hotel z basenem pod Warszawą

Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas nad wodą Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Falenty ma doskonałe wieści. W swoim zapleczu posiada basen, który jest również największy wśród obiektów szkoleniowo-konferencyjnych w całym województwie. Miejsce znajdzie się również dla osób pragnących odpoczynku na ustawionych wzdłuż basenu leżakach. Jeżeli to za mało atrakcji Falenty oferuje także połączenie sali bankietowej z basenową. Dzięki temu możliwe będzie zorganizowanie imprezy w stylu hawajskim. Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w urokliwej podwarszawskiej miejscowości Falenty to przestrzeń, w której wszechogarniające spokój i cisza łączą się z pobliską naturą w jedną, spójną całość. Perfekcyjne przygotowanie tego obiektu hotelowego sprawia, że jest to atrakcyjny punkt dla biznesu, konferencji oraz wszelkiego rodzaju warsztatów. Jeśli pragniesz, by Twoje szkolenie było jak najbardziej efektywne i zorganizowane na najwyższym poziomie - wybierz Falenty!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij