Restauracja i bar

  • W Restauracji Nowy Świat skosztujecie dań kuchni międzynarodowej ale i tradycyjnych polskich potraw. To miejsce gdzie rodzinne receptury spotykają się ze światowymi trendami kulinarnymi, a doświadczenie i pasja Szefa Kuchni czynią menu wyjątkowym. Podstawą tworzonych tu potraw są świeże, naturalne produkty oraz wiedza i doświadczenie zespołu kucharzy. Współpraca z lokalnymi dostawcami mięs, nabiału, jaj i warzyw oraz własna produkcja- owocują doskonałym smakiem serwowanych dań. Zapraszamy na tradycyjną polską kuchnię w nowatorskim wydaniu.
  • Lobby&Bar to kameralny zakątek Centrum Falenty, idealny do wypoczynku w cieple klimatycznych kominków. Sprawdza się doskonale zarówno na biznesowe spotkanie jak i wieczornego drinka. Sympatyczna i profesjonalna obsługa, menu sałat, past czy kanapek, najlepsze gatunki kawy i imponująca oferta alkoholi z całego świata dodadzą uroku chwilom spędzonym w Centrum Falenty.

       Godziny otwarcia: 12:00 – 23:00

 

Galeria zdjęć

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij